Hakkımızda

Hakkımızda

İPEK OTEL BEACH & RESTORAN, yılların deneyimiyle aile sıcaklığını birleştiren bir anlayışla Bodrum Türkbükü'nde  hizmet veren bir aile işletmesidir. Bodrum Türkbükü'ne gelen misafirlere konforlu ve keyifli bir tatil geçirtmek, hizmet anlayışının temelini oluşturmaktadır. Müşteri kavramından çok misafir anlayışını geliştiren işletme, Bodrum Türkbükü'nde aile tatili arayanlar için en doğru adrestir.

İPEK OTEL BEACH & RESTORAN olarak biz, tatilde yuva sıcaklığı bekleyenlere, denize sıfır konumu ve kendine ait beach'i ile lüks olanaklar da sunmaktayız. Restoranımızdaki lezzetli menüler sayesinde Türkbükü'nde lezzet durağı olmaya da adayız.

Hizmet sektöründeki her işletmenin sahip olması gereken önemli unsurların farkındalığıyla hareket etmekte ve kendimiz için ne bekliyorsak misafirlerimize de o anlayışla yaklaşmaktayız.

İnsanların tatilde hizmet görme, dinlenme, huzur bulma ve kendini özel hissetme arayışlarına cevap bulmak için tam 20 yıldır sürekli kendini yenileyen bir anlayışla hareket etmekteyiz.

Akıllara kazınan bir tatil için tüm detayları düşünmekte, deneyimli ve güler yüzlü bir personelle hizmet vermekteyiz.

Çiçeklerle süslediğimiz bahçemizde içilen her kahvenin hatırını gütmekte ve misafirlerimizin Türkbükü'ndeki evleri olmak için çalışmaktayız.

Aradığınız tam da bizim aradığımız gibi bir tatil anlayışıysa bize http://ipekotel.com/ web sitemizden ya da https://www.instagram.com/ipekotelbeach sosyal medya hesabımızdan ulaşabilirsiniz.

Bodrum'da tatil ayrıcalıktır.

Anılarınızda, unutamayacağınız bir tatili yaşatmak için sizleri bekliyoruz.
Tc5nyhWhha-sSOpVqBf79UPeVAcLQ3mHY6RC85EtkY